KANADA kültür merkezi !

 • Kitaplar ve Dökümanlar

  Kanada Kültür Merkezin 'de Genel İngilizce Programlarında okutulan ders kitapları kendi profesyonel kadromuzun uzun yıllara dayanan deneyimi ve öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır.

  Geziler

  Yıl içerisinde geziler ile, şubelerimizdeki öğrenci ve öğretmenler tanışma ve pratik yapma fırsatı bulurlar.

  Yurtdışı Danışmanlık

  Kanada, Amerika,İngiltere başta olmak üzere anlaşmalı bir çok okulda ister dil eğitimi, isterseniz üniversite eğitimi alabilirsiniz. Sorularınıza tüm cevapları www.kanadakulturmerkezi.com web adresinde bulacaksınız.

  Sinema

  Orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmleri, öğrencilerimiz ister yalnız, ister grup olarak ücretsiz izleyebilirler.

TOEFL eğitimleri

TOEFL (Test of English as a Foreign Language - Yabancı Dil olarak İngilizce Sınavı) standart Amerikan İngilizcesini üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen bir sınavdır. Pek çok Amerikan ve İngilizce eğitim veren üniversite İngilizce dilinde eğitim görmemiş olan başvuruculardan bu sınavı ister.

 • ielts eğitimleri

  • IELTS (International English Language Testing System)

   IELTS Sınavları The British Council (BC), University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilmiş İngilizce yeterlilik düzeyini saptamaya yönelik bir sınavdır.

  • Özel IELTS Kursu
  • IELTS Kursu
  • IELTS Test Hazırlık