İstanbul'da kANADA kültür merkezi ile özel fransızca dersi alın!

Kanada Kültür Merkezi fransızcaya yönelik en fazla 1 katılımcıdan oluşan programlar kapsamında bireysel özel hazırlık dersleri sunmaktadır. Hazırlık sürecinden kayıt işlemlerine kadar her konuda öğrencilere destek vermektedir.

Hedef puana göre katılımcıların orta (70-90 puan için) ya da orta üzeri (90 ve üzeri puan için) düzeyde olması gereklidir.

Derslerin içeriği şöyledir: Okuma bölümü için okuma teknikleri ve kelime hazinesi geliştirilir, yazma bölümü için gramer, format ve noktalama işaretleri üzerinde çalışılır, dinleme ve konuşma bölümleri için katılımcının dile yatkınlığı ve alışkanlığı arttırılır. Bunların yanında önemli olarak, Delf te karşılaşılacak soru türleri üzerine çalışılır ve düzenli olarak deneme testleri yapılır. İstek üzerine birebir ya da 2 kişilik gruplar da oluşturulabilir.

Tecrübemiz ve akademik başarısı tescilli eğitmenlerimiz ile sizleri istediğiniz skora götürecek programı hazırlamaktayız. Programda kullanılacak materyaller Kanada Kültür Merkezı tarafından katılımcılara ücretsiz temin edilir.

Kanada KültürMerkezi alanında uzman, tecrübeli ve formasyon eğitimi almış Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerine öğrenme garantisi sunmaktadır.

 

 

 

TOEFL eğitimleri

TOEFL (Test of English as a Foreign Language - Yabancı Dil olarak İngilizce Sınavı) standart Amerikan İngilizcesini üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen bir sınavdır. Pek çok Amerikan ve İngilizce eğitim veren üniversite İngilizce dilinde eğitim görmemiş olan başvuruculardan bu sınavı ister.

 • ielts eğitimleri

  • IELTS (International English Language Testing System)

   IELTS Sınavları The British Council (BC), University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilmiş İngilizce yeterlilik düzeyini saptamaya yönelik bir sınavdır.

  • Özel IELTS Kursu
  • IELTS Kursu
  • IELTS Test Hazırlık